چاپ        ارسال به دوست

مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران خبر داد

برگزاری جلسات آموزشی کاربران زیرسایت ها و تحویل اطلاعات کاربری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، طی دو روز اخیر جلسات آموزشی کاربران زیرسایت های معاونت ها، دانشکده ها و بخش ها و حوزه های مختلف دانشگاه به منظور تحویل زیرسایت ها به واحدهای مختلف و بارگزاری و به روز رسانی آنها در مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران برگزار شد.

        دکتر سعید یگانگی مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران در این رابطه به خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: در راستای ارتقا شیوه اطلاع رسانی و معرفی دانشگاه به مخاطبان، مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران با حمایت های ریاست دانشگاه و معاونت پژوهش و فناوری در فروردین امسال در خصوص به روز رسانی وبگاه اصلی دانشگاه اقدام کرد.

       مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران ادامه داد: در همین راستا پس از طراحی زیر سایت ها با ویژگی های مشابه صفحه اصلی مانند دانشکده ها، امکان درج اخبار و اطلاعیه ها و منوهای قابل تنظیم در تاریخ های سه شنبه 18 / 3 / 95 و چهارشنبه 19 / 3 / 95 اقدام به برگزاری جلسات آموزشی کاربران زیرسایت ها و تحویل اطلاعات کاربری به آنها کردیم.

       دکتر یگانگی خاطرنشان کرد: با تحویل زیرسایت ها به واحدهای مختلف مانند دانشکده ها، معاونت ها، مراکز پژوهشی و سایر واحدهای دانشگاه، امکان بارگزاری و به روز رسانی محتوای آنها فراهم آمده است.

       وی با اشاره به این مطلب که زیرسایت های طراحی شده به صورت دو زبان فارسی و انگلیسی با ظاهر مشابه طراحی گردیده است، افزود: در این مرحله زیرسایت های فارسی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و در فاصله زمانی کوتاهی زیرسایت های انگلیسی نیز به واحدهای دانشگاه واگذار خواهد شد.

 


٠٩:٥٤ - 1395/05/13    /    شماره : ١٠٤٥٧    /    تعداد نمایش : ١٦٥٢خروج